ПРО МЕНЕ

iПривіт! Мене звати Саша.
І це блог про моє життя. Він починався із історій про мої подорожі. У ранніх записах можна знайти лайфхаки як подорожувати дешево, корисно і на повну!

Втім, скоро я зрозуміла, що просто ставити галочки відвіданих країн мені не дуже цікаво. Я захопилася іспанською мовою та Іспанією, куди зрештою переїхала для роботи над волонтерським проектом. Мені було цікаво спробувати дослідити культуру цієї країни із середини. Я оселилася на Півночі, у місті із неймовірною енергетикою, куди стікаються люди із усього світу – Сантьяго-де-Компостелі. І почала глибше досліджувати не лише Іспанію та іспанців, але і регіон, де розташоване Сантьяго – Галісію. Тому у записах можна знайти багато інформації саме про цю країну і цей регіон зокрема. Хоча звісно, що всього не напишеш, тож запитуйте, що цікавить у коментарях.

Я обожнюю фотографувати, тож у блозі багато картинок, а часом і багато тексту. Я люблю ділитися своїми історіями, думками, враженнями.

Своєю місією вважаю розповідати українцями про міжнародні можливості, які дозволяють не лише дешево подорожувати, але і вчитися новим навичкам, здобувати освіту та знайомитися із людьми різних культур. Тож у розділі “Можливості” можна знайти багато проектів та стипендій, які кожному допоможуть розширити свій кругозір.

Також наразі розвиваю проект пов’язаний із Іспанією, який називається hola.study. Це веб-сайт, де можна знайти усе про доступну освіту в Іспанії. А якщо чогось не знайдеться, то можна без вагань писати мені у соцмережах 🙂 Я з радістю поділюся своїми лайфхаками та досвідом.

Для співпраці – info@aroundmylife.com 

Я У ЗМІ

Візові центри продовжать обслуговувати власників старих закордонних паспортів

1+1, ТСН від 16.05.2017

Гід по Україні від НВ: читачі та журналісти Нового Времени розповіли, в яких цікавих місцях вони побували в 2017 році

НОВОЕ ВРЕМЯ, 21.12.2017

Welcome to Europe: яким був перший рік безвізу з ЄС

Дивись.Info, 11.06.2018

Чого українцям не вистачає у міській інфраструктурі

Na Chasi, 13.06.2018

Подивитись майже за безцінь. Експерти — про досвід користування лоукостами

День, 20.07.2018