Якщо вам від 18 до 30 років, то ви можете стати частиною Європейської Волонтерської Спільноти (EVS), долучившись до проектів, що беруть участь у програмі, і провести закордоном від кількох тижнів до 1 року!

Тільки уявіть, прожити рік у одній із європейських країн, вивчити нову мову, отримати цікаві навички та допомогти іншим вдосконалювати світ! У кожного проекту різна направленість, різні умови та критерії відбору. Але у будь-якому разі – це неповторний шанс для того, щоб назавжди змінити своє життя!

Звучить круто, залишається одне запитання – де шукати ці EVS-проекти? Я підібрала кілька українських організацій, які допоможуть вибрати проект та підготуватися до волонтерства.

1) NGO “Stella”

Ціль організації – сприяти розвитку та мобільності української молоді. Засновниками організації є колишні добровольці EVS, які займаються міжнародною волонтерською діяльністю з 2008 року. Тому вони на власній практиці знають як працює волонтерство у Європі.

2) Union Forum / Спілка Форум

Організація, яка має великий досвід роботи у культурно-освітній сфері і багаторічне партнерство, що гарантує надійність і високу якість роботи. Окрім проектів EVS займаються організацією та проведенням семінарів, конференцій, співпрацею в організації культурних заходів.

3) Center for Dialogue and Reconciliation “Iskra”

Іскра є членом програми UNITED for Intercultural Action (Європейського об’єднання проти націоналізму, расизму, фашизму та підтримки мігрантів та біженців) та мережі International Development Alliance. Тому організація перш за все зосереджена на темах міжкультурного та міжрелігійного діалогу, різноманітності, прав людини та активної участі молоді.

4) All-Ukrainian Association for youth co-operation Alternative-V

Альтернатива-V була створена для сприяння співпраці між молодіжними організаціями, залучення українських молоді до програм на національному та міжнародному рівнях у сферах освіти, культури, екології, захисту історичної спадковості та надання допомоги малозабезпеченим людям.

5) Vzayemopomich

Ціль організації – підтримка дій та ініціатив молоді, спрямованих на створення умов для розвитку громадянського суспільства, залучення молоді до вирішення проблем які зачіпають її інтереси, формування активної громадянської позиції у молоді, розвиток лідерських якостей. На сторінці цієї організації можна знайти багато тренінгів та обмінів на короткий термін, якщо ви поки не готові їхати надовго 

Якщо ви знаєте іще якійсь організації, які займаються відправкою волонтерів EVS, то напишіть мені про це у коментарях, щоб я розширила свою добірку 😉

Якщо вам цікаві ціни, маршрути, місця, звички і тому подібне, стосовно країн в які я подорожувала та більше картинок із моїх подорожей можете знайти їх на інстаграмі instagram.com/stupakovska