Якщо вам хочеться спробувати свої сили у викладанні англійської, пожити у найкращій країні Європи (за моїм суб’єктивним судженням 😉 ) – Іспанії та ще і отримувати за це гроші, то ви можете долучитися до програми мовних асистентів, яка фінансується урядом Іспанії.

Мовний асистент – це особа, яка є носієм мови, або знає мову на професійному рівні і у рамках свого проекту допомагає головному вчителю у класі викладати цю мову.

Найбільше можливостей і найкращі умови, звісно, існують для native speakers, але навіть українці можуть долучитися до різноманітних програм. Коротка порівняльна таблиця програм і що ними забезпечується:

Більше інформації можна знайти на сайті Erasmus in School – порталі, де можна ознайомитися із програмами та одразу подати заявку на ту, яка вас зацікавила. Також працівники порталу допомагають із документами та комунікацією між школою та претендентом. Втім, якщо ви прочитаєте мою статтю про візу волонтера (aka студенську), то ви і самі усе зможете з легкістю зробити 😉


Якщо інформація із цього посту була вам корисною, не соромтеся дякувати у коментарях та ділитися із тими, кому також буде цікаво.

Якщо вам цікаві ціни, маршрути, місця, звички і тому подібне, стосовно Іспанії та більше картинок із моїх подорожей можете знайти все це на інстаграмі instagram.com/stupakovska