Ви все ще не спланували як цікаво провести Новий Рік? Тоді ця чудова можливістю зустріти 2017-ий у Марокканській пустелі саме для вас!

sahara-desert

Тож, якщо ви хочете провести новорічну ніч в пустелі, ви можете взяти участь у проекті культурного обміну у Марокко, який влаштовує молодіжна організація ACCIÓN BALEAR. Метою проекту є бажання познайомити учасників із різних кінців світу із марокканською культурою та її особливостями на Півдні країни (що у районі пустелі Сахара).

Учасники матимуть можливість не тільки відвідати пустелю як туристи, але і взяти участь у різних подіях, які влаштовуватиме приймаюча сторона. Також орагнізатори забезпечують постійний супровід місцевими, які намагатимуться зробити вашу подорож незабутньою.

Учасникам влаштують уроки національного живопису та гончарні курси в місцевій школі. За бажання, вас навчать деяким типовим смачним рецептами. Однак найцікавішою подією, безумовно стане мультикультурна вечірка напередодні Нового року та подорож до пустелі. Проект буде відбуватися з 26 грудня по 2 січня.

Організатори забезпечують проживання та харчування. Інші запитання, які вас цікавлять ви можете поставити у листі за адресою ma.sancho@accionbalear.org

Дедлайн подачі заявки – 12 грудня