Зорепад ★★★★

(Драгобрат, Закарпатська область, Україна)

Драгобрат – моє улюблене місце для катання на сноуборді в Україні. Я люблю дорогу сюди, вона довга, складна, але дуже цікава та захоплююча, люблю природу навколо, адже згори майже нема машин через відсутність доріг, дуже люблю кататися на найвищій трасі – Вершина Карпат серед ялиночок та пухляку. Єдине, що мені не подобається на Драгобраті – це якість житла. Майже всі котеджі, готелі чи гостьові будинки доволі посередні. Втім, ми ж не в номері приїжджаємо сидіти 😉

Зорепад – один із небагатьох готелів, де приємно перебувати, а ціни не зовсім кусаються.

★ Розташування

Якщо переглянути карту Драгобрата і подиввитися, де знаходиться Зорепад, то може ждатися, що він доволі далеко від двох крісельних підйомників, але насправді, він має дуже зручне знаходження! Адже від нього як до Чайки, так і до Вершини Карпат топати пішки 5-7 хвилин трішки вгору, а стоїть він на рівнині. А от якщо ви візьмете готель, який знаходить зовсім поряд із одним із витягів, то до іншого підйомника вам буде дуже незручно добиратися ідучи вгору-вниз і знову вгору через особливості ландшафту. Тому навіть, якщо не оберете Зорепад, придивіться до готелів, які стоять до нього впритул.

Іншим великим плюсом Зорепаду є чудовий краєвид із вікна. Вони не виходять у вікна інших готелів і є номери на високих поверхах (ми жили на самому вищому), звідки так і хочеться виглядати і спостерігати за хмарами в низині!

★ Інтер’єр, комфорт

Ми жили у двомісному номері люкс із можливістю проживання ще однієї людини. З нами жив наш друг 😉 Тому відділення спального місця “дерев’яною ширмою” у цьому випадку було дуже в тему.

Номер на стільки великий, що у ньому спокійно вмістилося 6 людей із бордами, коли ми вже збиралися додому.

Хлопцям не дуже сподобалася ванна кімната – замала на їх думку. Але мені було норм. Якщо врахувати, що була як холодна, так і гаряча вода та її напор. А це під час каталки, мені здається, є найголовнішим. А ще були білі халати!!! Як я їх обожнюю. Правда, лише два 🙂

★ Персонал

Особливо із персоналом ми не стикалися. Адміністратор знаходився на 1 поверсі, а ми на 3 🙂 Єдине, що скажу, нас без проблем заселили раніше у номер, як тільки він звільнився. Без будь-яких переплат. А також дозволили продовжити номер на кілька годин всього за 200 грн доплати. Зазвичай просять половину ціни номера (у нашому випадку 600-900 грн.). Тому ми були дуже раді, що так зекономили!

☆ Кухня, харчування

Сніданок та вечеря входили у вартість проживання. З вечора треба було приходити, вибирати сніданок. А вечерю можна було уже перед самим прийомо їжі. Так от. Сніданки, скажу чесно, мене розчарували. Взяти, наприклад, сирники. У них сиром ледь пахне, а жуєш тупо тісто… А тепер подивіться трохи нижче на цінник? Чесно, якби у мене в ціну номеру не входив цей сніданок, то я б ніколи за гроші не купила б таке. Плюс у тому, що у вартість входять аж дві страви, мінус – їх якість. Але хлопцям було норм. Тому може це я придираюся 🙂

А от що стосується обідів, то банош був смачний!!! Тоу його можете брати 😉

А ще у номері є холодильник для збереження власних продуктів. Шкода, що нема чайника. Він був би дуже в тему. До речі, завжди, коли у готелі використовуєте холодильники, перевіряйте на скільки він увімкнений, бо у нас у Зорепаді банани замерзли за одну ніч. Перетворилися на чорні льодишки 🙂

★ Загальні враження

Загалом, мені дуже сподобався готель. Так, він не найдешевший на Драгобраті, але порівняно із іншими більш дешевими варіантами він надзвичайно комфортний, чистий, лаконічний.  Поряд є прокат лиж, і багато інших готелів із кафешками. Знаходиться майже на початку Драгобрату, тому до нього досить легко добиратися. Дуже рекомендую цей готель!

Щодо ціни, то вартість за номер люкс була 1200 грн на день за 2-місне розміщення та 1800 за тримісне розміщення. Це початок лютого, сезон.