Для тих, хто мріє навчатися у Швеції, стипендія Visby пропонує покриття усіх витрат, а також щомісячні виплати на проживання. Одним із відмінних умов програми є відсутність пункту про обов’язкове повернення додому після закінчення навчання.

Стипендіатам виплачується 9 000 шведських крон на місяць, що покривають витрати на навчання та проживання. Щороку присуджуються близько 50 стипендій. Стипендія дається тільки під час вступу. Студентові також дається грант, що покриває витрати пов’язані із перельотом (сума 5.000 шведських крон).

Дедлайн: 14 лютого

Процес подачі:

Перш за все кандидати подають заявку на вступ на будь-яку магістерську програму до одного із вишів Швеції. Дедлайн – 16 січня. Після того сплачується вступний внесок – 100 євро (до 1 лютого) і тільки після цього можна подати заявку на саму стипендію.

Необхідно надіслати заявку разом із такими документами:

  • Мотиваційний лист
  • Рекомендаційний лист
  • Резюме

На кожну магістерську програму необхідно подавати окрему заявку на участь у стипендійній програмі та всіма необхідними документами.

Не забувайте ділитися корисною інформацією із друзями 🙂 А також мені буде приємно, якщо ви прокоментуєте пост чи розкажете про свою історію успіху у міжнародному навчанні/роботі/проекті.